Centrum

Oferta

Centrum Green Hill w Wiśle


Centrum Green Hill położone jest w jednej z najpiękniejszych wiślańskich dolin – Dziechcince (800m od rynku Wisły). Nasza lokalizacja to doskonała baza wypadowa, a nasze miasto jest nazywane Perłą Beskidów.
Zapraszamy do spędzenia udanego wypoczynku w górach. Posiadamy atrakcyjne ceny oraz pakiety dla osób indywidulanych oraz grup. Zadzwoń, przekonaj się sam!

Z okien naszego Centrum rozlega się widok na położone nieopodal pasmo górskie i las, jesteśmy pewni, że żaden hotel w Wiśle nie jest w stanie zagwarantować tak pięknego krajobrazu za oknem.

Beskidy to idealne miejsce zarówno dla amatorów turystyki, jak i klientów biznesowych poszukujących spokojnego miejsca do pracy i odpoczynku.
W Centrum Green Hill znajduje się przyhotelowa dwupoziomowa chata grillowa, gdzie organizowane są biesiady w towarzystwie kapeli góralskiej. Dzięki temu nasz obiekt bardzo często wybierany jest przez osoby, które chciałyby spędzić wczasy w Wiśle, organizatorów konferencji, ale także przez ludzi szukających miejsca, w którym mogliby zorganizować wyjątkową uroczystość, np. wesele – Wisła i mieszczące się w jej sercu nasze Centrum, to doskonałe miejsce na tego typu wydarzenia. 
Dysponujemy 23 przytulnie urządzonymi, komfortowymi pokojami, wśród których znajdują się pomieszczenia typu   standard, De Lux (m.in, sielski, romantyczny, waniliowy) oraz Studio.
Do wszystkich pokoi dociera bezprzewodowy Internet. Wysoki standard wszystkich pokoi sprawił, że nasz obiekt pozytywnie wyróżnia się na tle hoteli w Beskidach.
Oferujemy Państwu wysoki standard, którego niezmienną podstawą jest wręcz domowa atmosfera, natomiast najwyższej jakości usługi świadczone są z zaangażowaniem i wedle życzenia naszych Gości.
 
Doceniamy stałych Gości!

Nieustannie dokładamy wszelkich starań aby nasi Goście byli zadowoleni z naszych usług i chętnie wracali do Wisły

i naszego obiektu!

W związku z tym przygotowaliśmy specjalny program rabatowy PRESTIGE.

Szczegóły na stronie "Program Rabatowy"

Mamy nadzieję, że spełni on Państwa oczekiwania i sprawi, iż niejednokrotnie jeszcze będziemy Państwa gościć.


Pobierz w PDF Atrakcje - Pobierz w PDF